Art of tableware

It was 30 year ago that we designed our first paraphernalia. One of such early objects was a silver whistle. Nowadays we make a range of daily use paraphernalia. In 2001 we produced our first tea set, then an exclusive office desk set. Elegant, sophisticated look of the tableware brings the old perfection of aristocratic tables to mind. Our works can be seen at European royal courts and the Vatican.

Komplet herbaciany. Został wykonany z miedzi, srebra i drewna czereśniowego, składa się z czajnika o pojemności 1 litra, mlecznika, cukierniczki. Został wykonany i sprzedany do kolekcji prywatnej.
Cukiernica z łyżeczką i mlecznikiem. Naczynia zostały wykonane ze srebra i bursztynu, wnętrza są złocone. Zostały wykonane i sprzedane do kolekcji prywatnej.
Mlecznik. Naczynie zostało wykonane ze srebra i czarnego dębu, wnętrze jest grubo złocone. Zostało wykonane i sprzedane do kolekcji prywatnej.
Solniczka i pieprzniczka. Komplet został wykonany na zamówienie ze srebra, częściowo rutenowanego i złoconego.
Cukiernica z mlecznikiem. Naczynia zostały wykonane ze srebra i czarnego dębu, wnętrza są grubo złocone. Zostały wykonane i sprzedane do kolekcji prywatnej.
Komplet herbaciany. Został wykonany z miedzi, srebra i drewna orzechowego, składa się z czajnika o pojemności 1 litra, łyżeczki, mlecznika, cukierniczki i tacy. Został wykonany i sprzedany do kolekcji prywatnej.
Solniczki - srebro polerowane, elementy złocone i rutenowane
Komplet Adam i Ewa. Solniczka i pieprzniczka, wykonane na zamówienie ze srebra, częściowo rutenowanego i złoconego.
Dzbanek do herbaty. Dzbanek o pojemności 1,2 litra, wykonany ze srebra i czarnego dębu, wnętrze grubo złocone
Cukiernica
Mosiężny czajnik
Mosiężny mlecznik
Praca z wystawy Prezentacje 2004
Siatkowy nóż