Sztuka stołu

Formy użytkowe po raz pierwszy zaprojektowaliśmy 30 lat temu. Wtedy powstał srebrny gwizdek, dziś w pracowni powstają różne przedmioty korpusowe. Pierwszy komplet stołowy został zaprojektowany i wykonany w 2001 roku, potem ekskluzywny komplet biurowy. Szlachetny wygląd naczyń kojarzy się z dawną świetnością arystokratycznych stołów. Prace nasze można znaleźć na dworach europejskich i w Watykanie.

Komplet herbaciany. Został wykonany z miedzi, srebra i drewna czereśniowego, składa się z czajnika o pojemności 1 litra, mlecznika, cukierniczki. Został wykonany i sprzedany do kolekcji prywatnej.
Cukiernica z łyżeczką i mlecznikiem. Naczynia zostały wykonane ze srebra i bursztynu, wnętrza są złocone. Zostały wykonane i sprzedane do kolekcji prywatnej.
Mlecznik. Naczynie zostało wykonane ze srebra i czarnego dębu, wnętrze jest grubo złocone. Zostało wykonane i sprzedane do kolekcji prywatnej.
Solniczka i pieprzniczka. Komplet został wykonany na zamówienie ze srebra, częściowo rutenowanego i złoconego.
Cukiernica z mlecznikiem. Naczynia zostały wykonane ze srebra i czarnego dębu, wnętrza są grubo złocone. Zostały wykonane i sprzedane do kolekcji prywatnej.
Komplet herbaciany. Został wykonany z miedzi, srebra i drewna orzechowego, składa się z czajnika o pojemności 1 litra, łyżeczki, mlecznika, cukierniczki i tacy. Został wykonany i sprzedany do kolekcji prywatnej.
Solniczki - srebro polerowane, elementy złocone i rutenowane
Komplet Adam i Ewa. Solniczka i pieprzniczka, wykonane na zamówienie ze srebra, częściowo rutenowanego i złoconego.
Dzbanek do herbaty. Dzbanek o pojemności 1,2 litra, wykonany ze srebra i czarnego dębu, wnętrze grubo złocone
Cukiernica
Mosiężny czajnik
Mosiężny mlecznik
Praca z wystawy Prezentacje 2004
Siatkowy nóż